Cennik przeprowadzek w Krakowie

Na cenę przeprowadzki wpływ ma wiele różnych czynników. Ilość przewożonego dobytku, odległość przeprowadzki, oraz wiele innych elementów. Warto pamiętać, że bardzo duży wpływ na cenę przeprowadzki ma fakt, czy jako firma przeprowadzkowa będziemy musieli dostarczyć odpowiednią ilość kartonów. Wielkość pomieszczeń, trudność przeprowadzki, czyli wysokość piętra załadunku i rozładunku, obecność windy to także bardzo istotne czynniki wpływające na cenę przeprowadzki. Na cenę przeprowadzki wpływ ma również zakres demontażu i ponownego montażu mebli i innego dobytku. Warto jest wcześniej przygotować listę rzeczy przeznaczonych do montażu i demontażu, tak byśmy mogli wykonać jak najdokładniejszą wycenę.

Cena przeprowadzki skorelowana z jakością usługi

Warto jednak pamiętać, że cena związana jest także z jakością usług. Profesjonalne firmy przeprowadzkowe, mające wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu przeprowadzek, doskonale zdają sobie sprawę ze wszystkich problemów logistycznych jakie mogą wystąpić podczas przeprowadzki, czy przewozu mienia. Pamiętajmy, że za profesjonalizm warto jest płacić.Poniżej znajdą Państwo tabelę przedstawiającą cennik niektórych naszych usług. Prosimy pamiętać, że podane ceny mają charakter orientacyjny.

 

Poniżej znajdą Państwo tabelę przedstawiającą cennik niektórych naszych usług.

Prosimy pamiętać, że podane ceny mają charakter orientacyjny.

 

Usługa Cena
Kierowca z samochodem Od 70 zł/h
Dwóch tragarzy Od 120 zł/h
Każdy następny pracownik Od 70 zł/h
Transport i przewóz rzeczy wielkogabarytowych – sejfów, pianin itd. Od 200 zł

 

 

W naszej firmie nie znajdą Państwo żadnych ukrytych kosztów, nie pobieramy opłat za dojazd do klienta, ani opłat za przejechane kilometry.

Prosimy pamiętać, że podane wyżej ceny są cenami orientacyjnymi, gdyż każda przeprowadzka różni się od siebie. Dokładną cenę przeprowadzki obliczamy po telefonicznej, mailowej , lub osobistej konsultacji z klientem.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu  art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. W  celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.