Transport międzynarodowy

Przewozy międzynarodowe – najtrudniejszy transport

Przewozy międzynarodowe są zdecydowanie najtrudniejszym rodzajem przewozów i transportów jakie można zlecić profesjonalnej firmie przeprowadzkowej. Problemami na które regularnie trafiamy są rzeczy takie jak odległość od celu, długi czas wykonywanej usługi, czasem problemem jest też bariera językowa. Nasza firma przeprowadzkowa ma jednak wiele doświadczenia w wykonywaniu tego typu usług. Dlatego też możemy zagwarantować, że każdy tego  rodzaju przewóz zostanie wykonany nie tylko profesjonalnie ale też szybko i sprawnie.

Przewóz międzynarodowy – jak się przygotować

Przygotowanie do transportu międzynarodowego jest najważniejszą częścią całego procesu przewozu. Najważniejsze jest zrobienie dokładnej listy tego co chcemy przewieźć. Wiedząc co chcemy przewieźć możemy podjąć kroki mające na celu zabezpieczenie naszego dobytku. W tym celu najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej.  Tego rodzaju firmy maja wszelkie potrzebne materiały, takie jak folia bąbelkowa, folia stretch i kartony. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystko zostanie przewiezione bezpiecznie i szybko.

Transport międzynarodowy – nasze największe sukcesy

W listopadzie 2015 roku nasza firma dostała zlecenie na przewiezienie i wniesienie do Katedry Notre Dame najwyższej polskiej szopki bożonarodzeniowej. W lutym zaś odebraliśmy ją i wróciliśmy z nią do Polski. Od tego czasu co roku w okresie świątecznym wozimy ją po świecie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi tysiące osób mogły zobaczyć najwyższą polską szopkę. Jest to jedno z naszych największych osiągnięć.

Przeprowadzki międzynarodowe, które przeprowadzaliśmy zaprowadziły nas do Włoch i do Hiszpanii. Możemy z dumą powiedzieć, że przeprowadzki te udały nam się w stu procentach. Wszystko co zostało nam powierzone dowieźliśmy bezpiecznie i na czas. Regularnie wykonujemy również usługi przewozu międzynarodowego dla galerii sztuki. W roku 2019 przewieźliśmy dwa drogocenne obrazy do Belgii.

Wszystkie przeprowadzki międzynarodowe wykonywane przez naszą firmę traktujemy niezwykle poważne. Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo stresującym doświadczeniem jest przewożenie dobytku na dużą odległość. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzić ten proces jak najszybciej, tak by nasi klienci jak najszybciej mogli cieszyć się z dobrze wykonanej usługi.