Tanie przeprowadzki w Krakowie

Przeprowadzki w dużych miastach, a takim bez wątpienia jest Kraków zawsze wiążą się z kosztami, często zaskakująco wysokimi kosztami. Dlatego też absolutnie nie dziwi fakt, że cena jest jednym z najważniejszych kryteriów jakimi kierujemy się podczas wyboru profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Ważne jest jednak by z niską ceną nie wiązała się niska jakość wykonywanych usług transportowych.

Co ma wpływ na cenę przeprowadzki

Przeprowadzki są jedną z tych usług, których cenę bardzo trudno jednoznacznie ustalić. Jest ona indywidualna dla każdego klienta. Jednak można określić czynniki, które mają wpływ na cenę przeprowadzki w Krakowie. Przede wszystkim cena zależeć będzie od tego ile rzeczy będziemy przewozić. Im więcej rzeczy tym wyższa będzie cena. Należy sobie zdawać sprawę z faktu, że przewóz przedmiotów wielkogabarytowych takich jak pianina, fortepiany, szafy pancerne, czy sejfy znacznie zwiększy cenę naszej przeprowadzki. Podobnie jak bardzo duża ilość zwykłych mebli i rzeczy takich jak ubrania czy akcesoria kuchenne.

Kolejną kwestią, która ma niezwykle duży wpływ na cenę przeprowadzki jest odległość, którą będzie musiał pokonać samochód transportowy. Im większa odległość tym większe będą koszty przeprowadzki. W naszej firmie koszty nie są związane bezpośrednio z odległością, lecz z czasem jaki nasz kierowca będzie zajmował się daną przeprowadzką. Jest to bardzo atrakcyjne dla klientów, gdyż oznacza to, że nie ważne ile kursów zostanie wykonane i ile kilometrów pokonane w ciągu godziny to koszt zawsze będzie ten sam.

Kolejną kwestią, która ma bezpośredni wpływ na koszt przeprowadzki są wszystkie usługi dodatkowe, z których Państwo skorzystają. Takie usługi jak zaniesie Państwa dobytku do samochodu czy wniesienie go do nowego mieszkania nie mają bardzo znaczącego wpływu na cenę całej przeprowadzki. Jednak takie czynności jak pakowanie i rozpakowywanie, utylizacja mebli czy montaż i demontaż mebli sprawiają, że przeprowadzka będzie odpowiednio droższa.

Jak zmniejszyć koszt swojej przeprowadzki

Wiele osób po usłyszeniu wyceny przeprowadzki, którą chcieliby wykonać zaczyna zastanawiać się nad tym w jaki sposób może ograniczyć jej koszt. Istnieje oczywiście kilka różnych metod pozwalających na zmniejszenie kosztów usług przeprowadzkowych. Większość z nich związana jest ze skorzystaniem z mniejszej ilości usług dodatkowych. Przykładowo nasza przeprowadzka będzie znacznie tańsza jeśli nie skorzystamy z usług takich jak utylizacja mebli, czy pakowanie rzeczy to nasza przeprowadzka będzie znacznie tańsza .

Istnieją też oczywiście inne metody na zmniejszenie kosztów przeprowadzki. Jedną z najprostszych metod jest ograniczenie ilości rzeczy, które będziemy przewozić. Najłatwiej jest to zrobić poprzez zrobienie porządków z ubraniami oraz zdecydowanie, które meble mogą zostać wyrzucone. Jeśli zdecydujemy się sami wykonać utylizację mebli to jesteśmy w stanie zaoszczędzić naprawdę znaczącą sumę. Jeszcze więcej zaoszczędzimy jeśli nie będziemy zmuszeni skorzystać z usługi utylizacji mebli w ogóle. Pozostawienie mebli na starym mieszkaniu jest w niektórych przypadkach możliwe.

Jeśli poszukujemy taniej firmy przeprowadzkowej warto jest zwrócić uwagę na to czy pracownicy naciskają na skorzystanie z usług dodatkowych. Jeśli tak, to warto jest skorzystać z usług innej firmy, jest to sygnał który wskazuje na to, że w danej firmie przeprowadzka może się wiązać z ukrytymi kosztami.

Nasza firma – Przeprowadzki LIDER nigdy nie naciska na skorzystanie z dodatkowych usług, ani tym bardziej nie ukrywamy żadnych kosztów. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że przeprowadzka z naszą firmą będzie tania, ale też jednocześnie szybka i sprawna.