Firma przeprowadzkowa Kraków - LIDER

Firma Lider Przeprowadzki Kraków funkcjonuje na rynku od ponad 13 lat. Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową. Oferujemy szereg usług mających na celu ułatwić i usprawnić proces przeprowadzki naszych klientów. Nie tylko pomożemy zapakować meble, ale również wykonujemy utylizację mebli, dywanów i wszelkiego rodzaju sprzętu AGD. Dzięki temu proces przeprowadzki jest dużo szybszy i wygodniejszy. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że transport mebli zostanie wykonany szybko i sprawnie. 

Jako firma przeprowadzkowa z dużym doświadczeniem wiemy jak stresującym wydarzeniem jest przeprowadzka, dlatego też dokładamy wszelkich starań by przeprowadzka przebiegła nie tylko możliwie szybko, ale też sprawnie. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by zaplanować przeprowadzkę w najmniejszych detalach. Pozwala to na ograniczenie stresu wynikającego z przeprowadzki. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować, że zarówno meble jak i książki, sprzęty AGD i wszelkiego rodzaju elektronika zostanie dowieziona w nienaruszonym stanie.

 

Przeprowadzka wykonywana przez firmę Lider.

 

Wybierz dobrą firmę przeprowadzkową

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje usługi przeprowadzki zarówno osób prywatnych jak również biur i firm. Każdą tego typu przeprowadzkę planujemy w najmniejszych szczegółach. Nasza firma przeprowadzkowa oferuje również szereg innych usług. Jak na przykład przewóz motocykli, czy sprzątanie piwnic. Nasza firma przeprowadzkowa wykonuje również przewozy urządzeń specjalistycznych takich jak maszyny farmaceutyczne, oferujemy również usługi transportu ciężkich towarów, takich jak kas pancernych, sejfów, pianin czy fortepianów. Mamy wiele lat doświadczenia w wykonywaniu tego typu zadań, dlatego też możemy zagwarantować stu procentowe bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa wykonujemy również usługi przewozów między narodowych. W czasie naszej działalności przewoziliśmy między innymi szopkę bożonarodzeniową do katedry Notre Dame w Paryżu, oraz drogie dzieła sztuki. Wszystkie przewozy międzynarodowe wykonaliśmy szybko i sprawnie.

W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, zarówno naszych pracowników jak i przewożonego mienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że często nie przewozimy tylko rzeczy, ale wręcz dosłownie całe życie drugiej osoby. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by dobytek nam powierzony został dowieziony absolutnie nienaruszony.

Z troski o bezpieczeństwo o Państwa dobytek wynika również to, że wszystkie nasze samochody wyposażone są w monitoring GPS, zawsze doskonale wiemy gdzie znajdują się nasi pracownicy, oraz nasze samochody. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Z tego samego powodu posiadamy ubezpieczenie OCP – czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Pozwala nam ono na wzięcie pełnej odpowiedzialności za Państwa dobytek.

Firma przeprowadzkowa Kraków stawiająca na bezpieczeństwo

Dbamy także o bezpieczeństwo naszych pracowników. Wszyscy specjaliści od przeprowadzek zatrudnieni w naszej firmie pracują zgodnie ze wszystkimi zasadami BHP. Nasi pracownicy posiadają na wyposażeniu narzędzia ułatwiające im bezpieczną i szybką pracę, posiadają oni pasy transportowe, wózki i wiele innych sprzętów dzięki, którym są oni w stanie wykonać swoje obowiązki szybko, sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie.

Nasi pracownicy korzystają też wyłącznie z nowoczesnych i czystych pojazdów. We wszystkich naszych samochodach przewozowych dokonujemy regularnych przeglądów, dzięki temu mamy pewność, że są one w pełni sprawne i nasi pracownicy będą w pełni bezpieczni w trakcie korzystania z aut. Nasze samochody posiadają również nawigację GPS, dzięki czemu nasi kierowcy zawsze obierają najbardziej optymalną trasę dojazdu. Skutkuje to bardzo szybkimi dojazdami i przeprowadzkami.

 

Firma przeprowadzkowa podczas pracy.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług. Jesteśmy pewni, że po skorzystaniu z usług naszej firmy nie będą mieli Państwo ochoty przeprowadzać się ani samemu, ani z pomocą innej firmy przeprowadzkowej.