Magazynowanie mebli i rzeczy Kraków

Magazynowanie rzeczy to proces przechowywania przedmiotów w określonym miejscu, zwykle w magazynie lub innym specjalnie przystosowanym do tego celu pomieszczeniu. Ludzie i firmy często decydują się na magazynowanie, gdy mają nadmiarowy sprzęt, towary, dokumenty lub inne przedmioty, których nie chcą lub nie mogą przechowywać w swoich domach, biurach lub sklepach.

Oddawanie rzeczy na krótko lub długoterminowe przechowywanie mienia to rozwiązanie sprawdzające się w wielu sytuacjach. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm, sklepów czy innych działalności gospodarczych. Aby mieć pewność, że oddane na magazynowanie rzeczy będą przechowywane we właściwych warunkach, warto powierzyć nadzór nad nimi profesjonalnej firmie, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w tym obszarze działalności. Olbrzymią zaletą będzie także możliwość obsługi door-to-door, czyli scedowanie na nią zarówno wywozu, jak i przywozu powierzonych rzeczy.

Meble, komody, szafki, szafy, sofy - magazynowanie z Lider Przeprowadzki

Taką właśnie godną zaufania firmą jest Lider Przeprowadzki. Oferujemy profesjonalne magazynowanie rzeczy  Klientów prywatnych oraz biznesowych. Dowiedz się, dlaczego nasza propozycja wyróżnia się na tle innych!

Magazynowanie rzeczy w Krakowie

Zacznijmy od początku, czyli wyjaśnienia, jakie rzeczy można magazynować w kontenerach naszej firmy? Ponieważ wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy możliwość przechowywania zarówno dużych, jak i małych przedmiotów. Można wymienić tu takie, jak:

 • meble biurowe i przeznaczone do punktów usługowych oraz gastronomicznych,
 • meble domowe, w tym antyki,
 • sprzęt AGD,
 • sprzęt RTV,
 • ubrania i tekstylia,
 • narzędzia,
 • sprzęt sportowy, w tym rowery, hulajnogi itp.,
 • wyposażenie wnętrz,
 • obrazy, książki, dokumenty,
 • sprzęt komputerowy,
 • części mechaniczne.

Oczywiście na tym nie koniec i listę można by bardzo wydłużyć. Znacznie krótszy jest natomiast indeks rzeczy, których nie można powierzać na magazynowanie. Tu można wymienić żywe zwierzęta, pożywienie oraz środki chemiczne i łatwopalne. Nie można również oddawać do przechowania innych przedmiotów zakazanych przez prawo.

Dlaczego magazynowanie się opłaca i jest dobrym rozwiązaniem praktycznym dla każdego?

W życiu prywatnym pojawia się wiele sytuacji, w których potrzebne jest bezpieczne miejsce w celu zgromadzenia posiadanych rzeczy. Na przykład większy remont mieszkania, otrzymanie w spadku mebli czy usunięcie sprzętu z mieszkania przeznaczonego na wynajem. A firmy zajmujące się bezpośrednią obsługą klientów, jak sklepy wielkopowierzchniowe czy lokale gastronomiczne, często potrzebują miejsca na przechowywanie sezonowych ozdób, dekoracji i mebli.

Magazynowanie rzeczy w Krakowie z Lider Przeprowadzki

Magazynowanie rzeczy w Krakowie jest także często wybieranym rozwiązaniem przez różnego rodzaju sklepy internetowe, mające zazwyczaj swoje biura, jednak nie dysponujące powierzchniami pozwalającymi na przechowywanie towarów. U innych potrzebne jest natomiast miejsce do bezpiecznego przechowywania starszych dokumentów, których przetrzymywanie przez określoną ilość lat przewiduje prawo. Nasza oferta rozwiązuje wszystkie problemy, jakie mogłyby pojawić się ze znalezieniem miejsca. Zapraszamy do skorzystania z niej – prowadzimy działalność na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości.

Jak w wygodny sposób oddać rzeczy do przechowania?

Być może przekazanie na magazynowanie mebli lub innych rzeczy wydaje Ci się procesem czasochłonnym i wymagającym zakupu pudeł, kartonów czy materiałów zabezpieczających transportowane na miejsce składowania przedmioty. Lider to firma, która udowodni Ci, że tak wcale nie musi być! Ponieważ dbamy o komfort każdego naszego Klienta, to my zajmujemy się kompleksowo tymi wszystkimi czynnościami. Przyjeżdżamy we wskazane miejsce o ustalonej godzinie - to Klient ją wybiera - i dostarczamy wszystkie niezbędne opakowania. Co więcej – sami pakujemy przedmioty oddawane na przechowanie.

Jeśli nie masz pewności, jakiej powierzchni potrzebujesz na magazynowanie rzeczy, nasi fachowcy mogą ją wymierzyć podczas wizyty u Ciebie i ustalić ją na podstawie dokonanej kalkulacji. Zajmiemy się także transportem powierzonego mienia do naszego magazynu. Nasza samochody są przystosowane do przewozu sprzętów o różnych gabarytach i bez problemu zabierzemy zarówno dużą szafę, jak i kilka kartonów z książkami. W przypadku konieczności zastosowania dotykowych zabezpieczeń – na przykład opakowań ze styropianu – również możesz liczyć na to, że będziemy mieli odpowiednie wyposażenie.

Podczas transportu wszystkie powierzone nam meble i przedmioty są załadowane w sposób stabilny, uniemożliwiający ich przemieszczenie się, co daje gwarancję, że nie ulegną uszkodzeniu podczas jazdy do miejsca przechowywania. Warto tu podkreślić, że stosujemy takie same zabezpieczenia, gdy decydujesz się odebrać powierzone nam rzeczy – dlatego wszystkie będą zarówno magazynowe, jak i zwrócone dokładnie w takim samym stanie, w jakim zostały nam przekazane!

Magazynowanie mebli w Krakowie

Magazynowanie mebli oraz innego mienia wymaga nie tylko przestrzeni, ale także odpowiednich warunków. W powietrzu nie może być wilgoci ani drobnoustrojów mających negatywny wpływ na drewno, papier oraz materiały tekstylne. Ponadto musi być utrzymana odpowiednia temperatura, dzięki czemu wszystkie powierzone nam przedmioty będą mieć optymalne warunki przechowywania. Lider Przeprowadzki doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zapewniamy je dla każdego rodzaju oddanego nam pod opiekę mienia.

Nie musisz nawet wiedzieć, jaka temperatura czy poziom wilgotności powietrza będzie najlepszy dla przekazywanych nam rzeczy. Mamy wieloletnie doświadczenie w ich magazynowaniu, co umożliwia nam optymalne dostosowanie warunków w zależności od rodzaju przedmiotów. Zajmiemy się zapewnieniem doskonałego klimatu wszystkim Twoim sprzętom, dzięki czemu możesz spać spokojnie, mając pewność, że nic złego się z nimi nie stanie.

Meble magazynowanie w Krakowie z Lider

Ale oprócz tego istotne jest także bezpieczeństwo zewnętrzne, czyli brak dostępu osób trzecich do przechowywanego mienia. Tutaj również bierzemy odpowiedzialność na siebie. Teren, na którym znajdują się nasze kontenery, jest strzeżony 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Żadna osoba niepowołana nie ma dostępu do przechowywanych przez nas przedmiotów. Oczywiście jeśli to Ty chcesz sprawdzić, w jakich warunkach są magazynowane, możesz w dowolnej chwili umówić się z nami na wizytę na miejscu.

Na jak długo można podpisać umowę magazynowania?

Jeśli zastanawiasz się, na jaki czas możesz powierzyć nam  magazynowanie rzeczy w Krakowie, mamy dla Ciebie dobrą informację – nie stawiamy żadnych ograniczeń. Dlatego niezależnie od tego, na jak długi okres potrzebne Ci jest miejsce na meble, sprzęty czy inne przedmioty, nie będzie to dla nas problemem. Warto również podkreślić, że wszystkie opisane wcześniej warunki – czyli pakowanie, transport i odpowiednie warunki na miejscu – są gwarantowane niezależnie od czasu przechowywania Twojego mienia!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli jest to pierwsze Twoje powierzenie posiadanych przedmiotów do magazynowania, możesz mieć mnóstwo związanych z tym procesem pytań. Dlatego jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, masz jakieś uwagi lub chcesz o coś dopytać, nie wahaj się w dowolnej chwili napisać do nas e-maila lub zadzwonić w godzinach pracy. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci wszystko, co tylko chcesz wiedzieć oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które możesz mieć.

Magazynowanie rzeczy w Krakowie i okolicach przystępnych cenach


Każdy szanuje swoje pieniądze i nikt nie lubi płacić dużych kwot. Toteż zanim oddasz nam mienie na przechowanie, zapewne zastanawiasz się, czy magazynowanie mebli jest drogie? I tu mamy dla Ciebie kolejną dobrą wiadomość – wszystkie nasze ceny są bardzo przystępne. Dlatego nie musisz obawiać się, że przechowywanie rzeczy pod naszym nadzorem będzie wiązać się z dużym obciążeniem dla posiadanego przez Ciebie budżetu prywatnego lub też stanowić bolesną pozycję w firmowym. Na ostateczną cenę składa się kilka czynników, z których oczywiście najważniejszym jest to, jak duża powierzchnia zostanie zarezerwowana na Twoje mienie.

Ponieważ zadowolenie Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, nasz cennik został ustalony tak, aby współpraca z naszą firmą była czystą przyjemnością. Możesz przekonać się o tym w dowolnej chwili, sprawdzając ceny na naszej stronie lub też zapraszając nas w celu dokonania pomiarów mienia, na podstawie których oszacujemy precyzyjnie metraż potrzebny na Twoje rzeczy. Uprzedzamy – cena za ich przechowywanie może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć!

Przekonaj się o tym – już dzisiaj zobacz nasz cennik lub skontaktuj się z nami!