Self storage Kraków

Self storage to usługa polegająca na wynajmowaniu przestrzeni do przechowywania rzeczy, która jest obsługiwana przez specjalistyczne firmy zwane również firmami self storage. Klienci mogą wynająć odpowiednio dużą przestrzeń, aby przechować swoje mienie, takie jak meble, sprzęty, dokumenty, czy inne przedmioty, które nie mieszczą się w ich własnych domach, mieszkanach lub firmach.

Usługi typu self storage cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Nie może to jednak dziwić, gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie możliwości i wygodę dawaną przez magazyny indywidualne.

Lider Self storage

Jednak aby mieć do nich pełen dostęp, oferująca je firma nie tylko musi dysponować odpowiednią przestrzenią, ale również elastycznie dopasowaną ofertą w przystępnej cenie. No i cieszyć się nieposzlakowaną opinią, potwierdzoną przez zadowolonych Klientów. Jeśli mieszkasz w Krakowie, to właśnie Lider Przeprowadzki jest takim godnym zaufania kontrahentem dla Ciebie. Dowiedz się, dlaczego to właśnie na jego usługi warto postawić, gdy szukasz bezpiecznej przestrzeni na Twoje mienie.

Magazyny indywidualne Kraków - zostaw swoje rzeczy w bezpiecznym miejscu

W życiu każdego człowieka może niespodziewanie przyjść taki moment, w którym potrzebuje pilnie dodatkowej przestrzeni na posiadane przez siebie rzeczy. Może być to remont mieszkania i wiążąca się z tym konieczność opróżnienia pomieszczeń z mebli, konieczność przechowania roweru czy innego jednośladu w zimie, a także mebli i sprzętu, którego nie chcemy się pozbywać lub który otrzymaliśmy w spadku. Nie zawsze ma się wystarczająco dużo miejsca w piwnicy czy na strychu - ponadto nie są to bezpieczne miejsca - a rodzina i znajomi nie mogą nam pomóc.

Tutaj właśnie najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest self storage. Co oznacza ten skrót? Opisuje on zamykaną przestrzeń, w której możesz bezpiecznie przechować swoje rzeczy w wybranym przez siebie czasie. Przypomina to choćby przechowalnię bagażu, jaka znajduje na każdym dworcu, jednak ze względu na oferowaną przestrzeń pozwala na przechowywanie rzeczy o znacznie większych gabarytach, co umożliwia zgromadzenie tam dużej liczby przedmiotów. Nie jest także ogólnodostępnym miejscem.

W Krakowie takie magazyny indywidualne oferuje wszystkim potrzebującym firma Lider. Nasze kontenery znajdują się na strzeżonym terenie, gdzie nie mają wstępu osoby niepowołane, co daje pełne bezpieczeństwo powierzonym nam przedmiotom. Podczas okresu wynajmu tylko najemca otrzymuje dostęp do wynajętej przestrzeni, z której może w dowolnym momencie korzystać. Przestrzenie w kontenerach są suche i utrzymywane w optymalnej temperaturze, dzięki czemu ma się pewność, że podczas przechowywania na rzeczy nie będą oddziaływać takie negatywne czynniki, jak wilgoć, pleśń czy szkodliwe drobnoustroje, co jest szczególnie ważne przy sprzętach drewnianych, tekstyliach oraz papierze.

Magazyny-indywidualne-storage-self

Istotną cechą propozycji firmy Lider jest również bardzo elastyczny terminarz wynajmu – dopuszczamy zarówno kilkudniowe wynajęcie przestrzeni, jak i przechowywanie rzeczy przez dłuży czas. Dlatego możesz skorzystać z naszej propozycji tak długo, jak jest Ci to potrzebne. A jeśli jakieś nieprzewidziane okoliczności sprawią, że konieczne będzie dłuższe korzystanie z self storage, nie ma problemu z przedłużeniem umowy na odpowiedni czas. Satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem, dlatego przygotowaliśmy ofertę w maksymalnie przyjazny sposób – na pewno nie będziesz żałować skorzystania z niej!

W kontenerach Lider rzeczy przechowywane są w sposób całkowicie bezpieczny – możesz spać spokojnie, mając pewność, że wszystko z nimi w porządku!

Self storage to rozwiązanie dla każdego

Magazyny indywidualne to sposób na krótkoterminowe przechowanie rzeczy zarówno osób prywatnych, jak i mienia firm oraz biur czy sklepów internetowych. Pojemność naszych kontenerów jest na tyle obszerna, że można bez problemu zmieścić w nich meble, sprzęt sportowy czy inne przedmioty o większych gabarytach. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, możesz skontaktować się z nami w dowolnej chwili za pomocą poczty e-mail lub bezpośrednio do nas zadzwonić. Z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnimy! Zadzwoń do nas również wtedy, gdy nie masz pewności, ile potrzebujesz miejsca na swoje rzeczy. Nasza profesjonalna kadra doradzi Ci właściwy metraż, optymalnie dostosowany do potrzeb.

Oczywiście pojawia się zawsze zasadnicze pytanie – ile to kosztuje? Nie musisz obawiać się wysokich kosztów za usługę self storage – nasz cennik ułożony jest tak, aby wszelkie opłaty były bardzo przystępne i nie narażały nikogo na duże wydatki. Zapewne jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm chcących powierzyć nam na przechowanie swoje sprzęty. Opłaty za magazyny indywidualne są wyliczone tak, aby nikt nie żałował swojej decyzji o oddaniu nam rzeczy pod dozór.

Co bardzo istotne – nasze usługi oferujemy przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Nie ma problemu, aby przyjechać do swojego kontenera w weekend czy dzień świąteczny, a także w nocy. Przez cały czas przechowywania to Ty jesteś ich właścicielem, a my tylko zapewniamy bezpieczne miejsce.

Co zyskasz dzięki self storage z firmą Lider

Usługa self storage to nie tylko bezpieczne przechowywanie rzeczy przez firmę Lider, ale przede wszystkim odczuwalne korzyści dla Ciebie lub Twojej firmy. Wszyscy z pewnością docenią zyskanie wolnej przestrzeni, co przy niewielkim mieszkaniu lub biurze jest rzeczą wręcz bezcenną i szybko odczuje się płynące z tego korzyści, w tym lepsze samopoczucie. W przypadku sklepu internetowego magazyn indywidualny to doskonałe rozwiązanie na składowanie asortymentu – nie trzeba wówczas wynajmować powierzchni magazynowej, co jest droższe niż self storage. W sytuacji przechowywania dokumentów czy pamiątek masz pewność ich bezpieczeństwa i uniknięcia kradzieży. Magazyn to także świetne miejsce na przechowywanie materiałów marketingowych i reklamowych, stoiska zabierane na targi itp.

Dlatego magazyny indywidualne są rozwiązaniem, które warto mieć na uwadze, gdy może okazać się, że nie posiadasz wystarczająco dużo własnego miejsca na składowanie przedmiotów. Już dzisiaj zapoznaj się z cennikiem tej usługi, którą ma dla Ciebie firma Lider Przeprowadzki!