Przeprowadzki międzynarodowe

Przed nami ciepłe dni, które sprzyjają wszelkim podróżom, nie tylko na terytorium Polski, ale również na terenie całej Europy i świata. Ludzie często decydują się na wyprowadzkę do innego kraju. Powodów może być wiele np.chęć zwiedzenia świata, poszukiwanie pracy czy dołączenie do pozostałych członków rodziny. Wiemy, jak bardzo stresujący może być taki wyjazd, dlatego nasza firma – Lider Przeprowadzki Kraków chętnie zdejmie ten ciężar z Waszych ramion. W czym możemy pomóc podczas międzynarodowej przeprowadzki?

Przeprowadzki międzynarodowe - detail image

Zaplanujemy cały proces.

Przewiezienie rzeczy z jednego kraju do innego wymaga odpowiednich przygotowań. Najlepiej wszystko zaplanować na ok. 3 miesiące przed planowanym terminem przeprowadzki. Tym bardziej, że okres wakacyjny jest oblegany na tego typu zlecenia. Pomożemy w zaplanowaniu, jak najlepszej trasy oraz dnia na przewóz rzeczy. Odpowiemy również na wszelkie pytania jakie się pojawią przed transportem rzeczy.

Możemy zabrać wszystko podczas jednej podróży.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przez głowę każdej osoby, która wyjeżdża z kraju na długo przechodzi myśl – a może tak wszystko wysłać pocztą lub kurierem? Zdecydowanie odradzamy ten pomysł. Po pierwsze, koszty przesyłek międzynarodowych są nadal wysokie. Po drugie, czas realizacji to nawet miesiąc czasu, w zależności od kraju. Po trzecie, nie mamy żadnej pewności, że wysłane przez nas rzeczy otrzymamy w nienaruszonym stanie. Po co się stresować, jeśli można wynająć nas?

Pomożemy w całej logistyce.

Spakowanie wszystkich rzeczy do kartonów, zapakowanie do samochodu, zabezpieczenie przedmiotów podczas transportu i wiele innych, to tylko początek całego procesu przeprowadzki. Dodatkowo w przejazdach międzynarodowych poza transportem, ważne są dokumenty niezbędne do bezpiecznego przewiezienia rzeczy. Mamy w tym doświadczenie, więc służymy radą i pomocą.

Zadbamy o Twoje przedmioty.

Wiemy, że oddanie swoich rzeczy w ręce innych osób może być trudne. My podchodzimy profesjonalnie do swoich obowiązków i dbamy o każdy powierzony nam przedmiot, jakby był nasz. Zawsze przykładamy dużą wagę do sposobu zabezpieczenia wszystkich przedmiotów, które mogą ulec zniszczeniu podczas transportu. Mając ogromne doświadczenie w przeprowadzkach, wiemy w jaki sposób ułożyć je w samochodzie, aby podczas transportu nic im się nie stało.

Dopilnujemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Podróż niesamowicie męczy. Nie istotne czy jest ona krótka czy mamy do pokonania 1000 km. Nasi fachowcy pomogą zapakować wszystkie rzeczy do samochodu, przewieźć je do miejsca docelowego i rozładować mienie na miejscu. Nasz zespół pracowników jest przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa i staranności przewozu rzeczy. Dbamy o zadowolenie każdego z naszych klientów.

Podpowiemy co należy zabrać ze sobą.

Nie zawsze trzeba zabierać ze sobą wszystkie meble i rzeczy codziennego użytku. Warto wcześniej dowiedzieć się jakie rzeczy można przewieźć do innego kraju, a jakie są zabronione. Wywóz mebli za granicę może nie być konieczny, jeśli na miejscu będziemy mieszkać w wyposażonym mieszkaniu. W przypadku kiedy nie potrafimy zasnąć na innym łóżku niż nasze, to bezproblemowo przetransportujemy je do nowego miejsca zamieszkania.

O wiele łatwiej przebrnąć przez cały proces mając przy sobie odpowiednią firmę, która pomoże na każdym etapie przeprowadzki. Dzięki współpracy z profesjonalistami, oszczędzimy nie tylko pieniądze, ale także ogromną ilość czasu, który warto przeznaczyć na przyjemniejsze rzeczy.

Napisał: Lider Przeprowadzki Kraków

Zobacz pozostałe wpisy

Transport ze sklepów budowlanych - Jak przewieźć duże i ciężkie rzeczy? - image

Transport ze sklepów budowlanych - Jak przewieźć duże i ciężkie rzeczy?

Letnie miesiące sprzyjają remontom i zakupom w sklepach budowlanych. O ile niewielkie meble czy akcesoria...

Jak rozpakowywać się po przeprowadzce? - image

Jak rozpakowywać się po przeprowadzce?

Każda przeprowadzka dzieli się na trzy etapy: pakowanie, transport oraz rozpakowywanie. O ile środkowy...

Sprawdzone pomysły na łatwiejszą przeprowadzkę - image

Sprawdzone pomysły na łatwiejszą przeprowadzkę

Każda przeprowadzka różni się od siebie. Niezależnie od tego czy przeprowadzasz się pierwszy, piąty...