Przeprowadzki Niepołomice

Firma Lider zajmuje się przeprowadzkami w Krakowie i okolicach, także w rejonie Niepołomic. Znamy najlepsze i najwygodniejsze trasy dojazdowe w  mieście i poza nim. Możemy przeprowadzać osoby prywatne, jak i firmy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, ułatwiającym nawet odległe przeprowadzki.

Dla naszych klientów mamy konkurencyjną ofertę cenową!

Zaufaj Liderowi – pomożemy Ci w każdej przeprowadzce

Dlaczego firma Przeprowadzki Lider jest godna zaufania? Pracuje dla nas zespół fachowców, których doświadczenie i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań sprawia, że każda przeprowadzka przebiega sprawnie, szybko, a powierzone nam mienie klienta jest dostatecznie zabezpieczone. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie przeprowadzki.

  • pomożemy Ci spakować swoje rzeczy, tak, żeby bezpiecznie dojechały na miejsce
  • zajmiemy się montażem i demontażem mebli
  • wniesiemy Twoje meble i ustawimy je zgodnie z życzeniem
  • dowieziemy Twoje rzeczy do Niepołomic w okolicach Krakowa
  • mamy możliwość wywozu i zutylizowania niepotrzebnych mebli
  • dysponujemy pojemnymi, nowoczesnymi samochodami transportowymi
  • doskonale znamy wszystkie trasy dojazdowe, dzięki czemu szybko dotrzemy na miejsce

Firma Lider posiada również windę przeprowadzkową oraz inne niezbędne sprzęty, dzięki którym Twoja przeprowadzka nie będzie męczącym doświadczeniem, tylko przyjemnością.

Przeprowadzki Niepołomice – dla prywatnych osób i firm

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz właścicieli firm. Chcesz zmienić siedzibę swojego punktu usługowego i interesuje Cię rejon Niepołomice Kraków? Przeprowadzimy Cię tam bez problemu. A może interesuje Cię inny rejon Krakowa lub nawet inne miasto? To także nie jest dla nas problemem!

Przeprowadzki w Niepołomicach z firmą Lider

Każda przeprowadzka to zadanie, które wymaga trochę wysiłku. Dzięki firmie Lider cały proces przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie. Twoje mienie jest bezpieczne nawet podczas dłuższej podróży. Nasza oferta cenowa również jest atrakcyjna, o czym możesz przekonać się podczas kontaktu z nami.

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się szczegółów już dzisiaj!

lider-krakow-przeprowadzki

Lider Dawid Lizak przeprowadza klientów indywidualnych i firmy na terenie następujących krakowskich dzielnic: