Przeprowadzki Stare Miasto Kraków

Zajmujemy się przeprowadzkami prywatnych osób do domów i mieszkań oraz firm – szybko, bezpiecznie i niedrogo. Jeżeli właśnie planujesz przeprowadzkę w okolicach serca Krakowa, jakim jest Stare Miasto, do dowolnego miejsca, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci przeprowadzić się bez stresu, zadbamy o bezpieczeństwo Twoich rzeczy i bez trudu dostarczymy je do wybranego przez Ciebie miejsca.

Firma Lider to zaufani pracownicy, nowoczesny sprzęt i innowacyjne pomysły.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przeprowadzki Lider każdego klienta traktuje indywidualnie, a dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, optymalnie dobiera ofertę do konkretnych oczekiwań. Zadowoleni klienci, którzy już nam zaufali i powierzyli swoje mienie, są tego najlepszym przykładem. Warto wybrać firmę Lider, ponieważ:

  • dbamy o bezpieczeństwo rzeczy, które nam powierzasz. Pakujemy je, używając kartonów, folii bąbelkowej, folii stretch i innych materiałów zabezpieczających.
  • zniesienie i wyniesienie mebli na którekolwiek piętro, nie stanowi dla nas problemu.
  • podejmujemy się sprawnego demontażu i montażu mebli
  • obsługujemy obszar dzielnicy Stare Miasto w Krakowie w zakresie przeprowadzek
  • dbanie o środowisko nie jest dla nas pustym słowem. Każdy zużyty sprzęt AGD czy RTV, który wywozimy, jest utylizowany w bezpieczny dla środowiska sposób.
  • umożliwiamy naszym klientom przeprowadzki do innych miejsc oraz poza granicami kraju

Przeprowadzki są naszą pasją, każdy ich etap realizujemy z największą starannością i dbałością o mienie klienta.

Przeprowadzki Stare Miasto i krakowski Rynek

W przypadku trudniejszych przeprowadzek, mamy do dyspozycji windę przeprowadzkową, dzięki której bezpiecznie umieścimy Twoje sprzęty – nie musisz rezygnować ze swoich planów, ani dodatkowo płącić! Nasi klienci mogą też liczyć na darmową wstępną wycenę przewozu mebli. Oferujemy naprawdę niewygórowane cenowo usługi.

Wypróbuj firmę Lider i dołącz do zadowolonych klientów

Proponujemy naszym klientom usługi przeprowadzkowe na terenie Stare Miasto Kraków oraz w innych rejonach metropolii. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług przy atrakcyjnej ofercie cenowej. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich mebli, ani o to, czy dasz sobie radę z wnoszeniem i wynoszeniem rzeczy. Zrobimy to za Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu - działamy 24 h przez siedem dni w tygodniu.

lider-krakow-przeprowadzki

Poza Starym Miastem i Rynkiem w Krakowie przeprowadzamy klientów indywidualnych i firmy na terenie następujących krakowskich dzielnic: