Przeprowadzki Zabłocie Kraków

Lider to firma przeprowadzkowa, która od lat działa na terenie całego Krakowa, w tym także dzielnicy Zabłocie Kraków. Umożliwiamy naszym klientom przeprowadzkę poza granice miasta, a nawet kraju. Jeżeli chcesz przenieść siedzibę firmy z całym wyposażeniem w inne miejsce, możesz powierzyć to nam – zyskasz na czasie, a Twoja praca na tym nie ucierpi. Lider dysponuje nowoczesnymi i pojemnymi samochodami transportowymi, które bezpiecznie dowiozą wszystkie Twoje rzeczy na miejsce.

Jeśli przeprowadzka to tylko z Liderem!

Co wyróżnia nas spośród innych firm transportowych? Jesteśmy ukierunkowani na potrzeby klienta, oferując pełen wachlarz usług za przystępną cenę. Dbamy również o środowisko naturalne. Działamy według zasad BHP. Nigdy nie przewozimy niezabezpieczonych sprzętów i mebli.

Oprócz tego:

  • podejmujemy się utylizacji zużytych sprzętów RTV i AGD
  • dysponujemy windą przeprowadzkową
  • pakujemy rzeczy klienta – dysponujemy dużą ilością kartonów, folii bąbelkowych i stretch oraz innych materiałów zabezpieczających mienie
  • wnosimy i ustawiamy meble według życzeń klienta
  • dobrze znamy miasto, co pozwala na wybór najlepszych tras dojazdowych i zaoszczędzenie czasu
  • dowozimy rzeczy na obszar dzielnicy Zabłocie w Krakowie
  • oferujemy przeprowadzki klientom indywidualnym i firmom
  • mamy korzystne oferty cenowe

Szykujesz się do przeprowadzki w rejonie Zabłocie Kraków? Pomożemy Ci ominąć korki i bezpiecznie dowieźć mienie w miejsce przeznaczenia. Doskonale znamy topografię całego Krakowa i okolic.

Przeprowadzki Zabłocie Kraków – postaw na profesjonalistów!

Naszą główną zaletą jest profesjonalny zespół, który kompleksowo zajmuje się przeprowadzkami. Doradzimy i pomożemy na każdym etapie przeprowadzki. Jesteśmy dla naszych klientów przez siedem dni w tygodniu. Z nami Twoje mienie jest bezpieczne. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pomaga w pakowaniu i przenoszeniu mebli.

Przeprowadzki Zabłocie Kraków – poznaj nasze usługi i cennik

Firma Lider ma konkurencyjne ceny usług. Zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Mamy doświadczenie w pracy z klientem, organizujemy przeprowadzki nie tylko w obrębie Krakowa, ale nawet za granice kraju.

lider-krakow-przeprowadzki

Firma Przeprowadzki Lider w Krakowie przeprowadza klientów indywidualnych i firmy na terenie następujących krakowskich dzielnic: